Ekip

 

Mehmet KOÇ 

Y. Mimar & Mühendis | Kurucu Ortak 

 

Office Wa’nın kurucu ortaklarındandır. Mimarlık alanında lisans derecesini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Mimarlık eğitimiyle birlikte İnşaat Mühendisliği eğitimine başlayıp İnşaat Mühendisliği eğitimini de aynı okulda tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Restorasyon alanında çalışmaları sürmektedir. Bu kampsamda Türkiye’de ve yurtdışında çeşitli koruma projelerinde yer almıştır.

Mahmuthan ÇAKIR

Y. Mimar | Kurucu Ortak

 

Office Wa’nın kurucu ortaklarındandır. Mimarlık alanında lisans derecesini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Proje Yönetimi alanında çalışmaları sürmektedir. Bu kapsamda Dubai, Doha, Hartum, Hong Kong, Ghounzua gibi orta doğunun ve uzak doğunun bir çok kentinde çeşitli iş disiplinleriyle çalışmalar yürütmüştür.

 

Erdoğan SOLMAZ

Y. Mimar | Kurucu Ortak  

 

Office Wa’nın kurucu ortaklarındandır. Mimarlık alanında lisans derecesini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Mimari Tasarım alanında çalışmaları sürmektedir. Bu kapsamda Paris başta olmak üzere Avrupa’nın çeşitli kentlerinde bir dizi mimari tasarım atölyelerinde yer almıştır.